KOMBI DEFINOVANÉ NANOVO
Svojím od základu novým, nádherne modelovaným dizajnom nový Hyundai i30 Kombi oživuje segment kompaktných kombi.

NADČASOVÝ DIZAJN

Precízne modelovaný povrch je perfektne vyvážený a vytvára nádych úhľadnej, jednoduchej sofistikovanosti.

 • VYCIBRENÝ. EXPRESÍVNY. CHARAKTERISTICKÝ. Svojimi perfektnými proporciami posúva dizajn vo svojej triede na novú úroveň.
 • ÚHĽADNE MODELOVANÝ, NÁDHERNE VYVÁŽENÝ Splývajúcu líniu strechy zvýrazňujú štíhle strieborné lišty strešného nosiča, vytvárajúce prúdnicovú športovú siluetu.
 • Systém na sledovanie únavy vodiča (DAA) Systém na sledovanie únavy vodiča (DAA) Monitorovaním a analýzou pohybov volantom, polohy vozidla v jazdnom pruhu a času jazdy DAA odhalí nastupujúcu únavu vodiča a akusticky aj vizuálne ho upozorní, aby si urobil prestávku na odpočinok. Citlivosť systému sa dá nastavovať.
 • Asistent sledovania dopravných značiek (SLIF) Informácia o maximálnej povolenej rýchlosti - asistent sledovania dopravných značiek (SLIF) SLIF využíva kameru a informácie z navigačného systému na identifikáciu dopravných značiek upravujúcich rýchlosť jazdy a zobrazuje rýchlostný limit v reálnom čase. Informácia sa zobrazuje na displeji v združenom prístroji aj na monitore navigačného systému.
NAVRHNUTÝ NA ŠTÝLOVÚ JAZDU
Exteriér nového i30 Kombi je nápadnou symfóniou precízne modelovaného povrchu a charakteristických dizajnových prvkov.
 • Reflektory z LED Nové, úzke reflektory využívajú niekoľko projekčných optických systémov z LED pre tlmené a diaľkové svetlá.
  Reflektory z LED
 • Nové motory Široká ponuka vysoko účinných motorov pokrýva výkonové pásmo od 74 kW (100 k) do 103 kW (140 k). Medzi nimi vynikajú dva nové prepĺňané benzínové motory 1.0 T-GDi a 1.4 T-GDi.
  Kaskádovitá maska chladiča
 • Kaskádovitá maska chladiča Tvar a detaily novovyvinutej masky chladiča Hyundai sú inšpirované prúdom tečúcej roztavenej ocele. To vytvára výrazný obraz sily a pohybu.
  Denné svetlá z LED
 • Zadné skupinové svetlá z LED Na želanie sa dodávajú zadné skupinové svetlá z LED, ktoré majú okrem nízkej spotreby energie aj mimoriadne atraktívny vzhľad.
  Predný nárazník
VAŠA OSOBNÁ ZÓNA KOMFORTU
Pokojný dizajn kabíny vytvára dojem kvality, elegancie a veľkého priestoru. A je to viac, nie iba pocit – nový i30 Kombi patrí k najpriestrannejším automobilom vo svojej triede.
 • Prevodovka DCT s dvomi spojkami Novovyvinutá 7-stupňová prevodovka DCT s dvomi spojkami prispieva k zvýšeniu jazdnej dynamiky a k zníženiu spotreby paliva. Vodič môže prevodovku nechať radiť automaticky alebo ju ovládať aj manuálne. K dispozícii sú 2 voliteľné režimy radenia Normal a Sport.
  Reflektory z LED
 • Odsadený dotykový monitor 20,3 cm Dotykový monitor s vysokým rozlíšením je odsadený od prístrojového panelu, aby bol optimálne viditeľný a dosiahnuteľný. Umožňuje pohodlný prístup k infotainmentu, navigácii, k službám Live Services, ako aj Apple CarPlay a Android Auto.
  Kaskádovitá maska chladiča
 • Automatická klimatizácia Dvojzónová automatická klimatizácia umožňuje individuálne nastavovať teplotu na strane vodiča a spolujazdca. Stačí iba nastaviť teplotu a systém sa postará o ostatné.
  Denné svetlá z LED
 • Posuvná lakťová opierka Predná lakťová opierka sa dá posúvať v pozdĺžnom smere, aby bolo možné nájsť najpohodlnejšiu polohu. Pod výklopnou opierkou je praktická odkladacia schránka.
  Predný nárazník
 • Batožinový priestor 602 litrov Praktický a pohodlne prístupný – po otvorení piatych dverí sa objaví batožinový priestor s veľkorysým základným objemom 602 litrov.
 • Sklopné operadlo delené 60 : 40 Sklopné operadlo zadných sedadiel, delené v pomere 60/40, umožňuje flexibilne prepravovať veľký náklad spolu s jedným alebo dvoma pasažiermi.
 • Maximálny objem 1 650 litrov Sklopením obidvoch častí zadného operadla sa batožinový priestor zväčší na maximálny objem 1 650 litrov.

Stredová lakťová opierka s dvierkami na lyže

Cez dvierka za strednou lakťovou opierkou vzadu sa dajú prestrčiť lyže a iné dlhé predmety do kabíny – aj pri štyroch osobách v kabíne.

Radosť z jazdy
JAZDITE S PôŽITKOM
Zoznámte sa s našimi novými výkonnými a efektívnymi prepĺňanými benzínovými a naftovými motormi, ktoré poskytujú vysokú dynamiku a pôžitok z jazdy.
 • 1.4 MPi
  Benzínový motor

  Benzínový štvorvalec bez prepĺňania dosahuje výkon 74 kW (100 k) a pri otáčkach 3 500 min.-1 poskytuje maximálny krútiaci moment 134 Nm. Montuje sa so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou.

  1.4 MPi
  Max. výkon
  100 k
  Max. krút. moment
  134 Nm
 • 1.0 T-GDi
  Benzínový motor

  1,0 T-GDI je nízkoobjemový preplňovaný benzínový motor s výkonom 88 kW (120 k) a 171 Nm pri 1 500 – 4 000 otáčkach za minútu. Je spojený so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou.

  1.0 T-GDi
  Max. výkon
  120 k
  Max. krút. moment
  171 Nm
 • 1.4 T-GDi
  Benzínový motor

  Vysokú jazdnú dynamiku poskytuje nový prepĺňaný benzínový štvorvalec s priamym vstrekovaním paliva 1.4 T-GDi. Dosahuje výkon 103 kW (140 k) a už pri nízkych otáčkach 1 500 min.-1 poskytuje energický maximálny krútiaci moment 242 Nm. Dodáva sa so 6-stupňovou manuálnou alebo so 7-stupňovou prevodovkou DCT s dvomi spojkami.

  1.4 T-GDi
  Max. výkon
  140 k
  Max. krút. moment
  242 Nm
 • 1.6 CRDi
  Naftový motor

  Tento turbokompresorom prepĺňaný naftový motor s pôsobivým krútiacim momentom je k dispozícii v dvoch verziách s výkonom 100 kW (136 k) alebo 81 kW (110 k) a najvýkonnejšia 100 kW (136 k). Obidve sú dostupné so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou alebo so 7-stupňovou prevodovkou DCT s dvomi spojkami.

  1.6 CRDi
  Max. výkon
  136 k
  Max. krút. moment
  300 Nm

JAZDITE BEZPEČNE A SUVERÉNNE
S komplexnou sústavou štandardných bezpečnostných systémov a funkcií poskytuje nový Hyundai i30 Kombi mimoriadne vysokú úroveň ochrany všetkých členov posádky.
 • Systém automatického núdzového brzdenia (AEB)

  Predný radar a kamera monitorujú priestor pred vozidlom a zachytávajú vozidlá idúce vpredu a chodcov prechádzajúcich cez cestu. AEB automaticky iniciuje núdzové brzdenie na zabránenie kolízii alebo na zmiernenie jej následkov. Štandardne AEB zachytáva pomocou kamery vozidlá idúce vpredu, na želanie možno systém doplniť radarom zachytávajúcim aj chodcov.

  Systém automatického núdzového brzdenia (AEB)
 • Systém varovania pred čelným nárazom (FCWS)

  FCWS využíva prednú kameru na rozoznanie rizika kolízie s vozidlom idúcim vpredu a upozorňuje vodiča na nebezpečenstvo. AEB automaticky iniciuje núdzové brzdenie na zabránenie kolízii alebo na zmiernenie jej následkov.

  Systém varovania pred čelným nárazom (FCWS)
 • Adaptívny tempomat (ASCC)

  Adaptívny tempomat s radarovým senzorom udržiava nastavený odstup od vozidla idúceho vpredu automatickým spomaľovaním alebo zrýchľovaním v rámci nastaveného limitu. V premávke „stop & go“ ASCC automaticky zastaví vozidlo, ak zastane vozidlo idúce vpredu, a opätovne rozbehne vozidlo, keď sa vozidlo vpredu rozbehne.

  Adaptívny tempomat (ASCC)
 • Systém na automatické udržanie vozidla v jazdnom pruhu (LKAS)

  Asistenčný systém zvyšuje aktívnu bezpečnosť, pretože zabraňuje neúmyselnému vybočeniu vozidla z jazdného pruhu pre nepozornosť vodiča. LKAS akusticky a vizuálne upozorní vodiča a v prípade potreby uskutoční automatickú korekciu smeru jazdy riadením.

  Systém pre automatické udržanie vozidla v jazdnom pruhu (LKAS)
 • Systém monitorovania mŕtveho uhla (BSD)

  Senzory v zadnom nárazníku registrujú iné vozidlá v blízkosti, nachádzajúce sa v oblasti mŕtvych uhlov vonkajších spätných zrkadiel a aktivujú výstražné svetlá v príslušných vonkajších spätných zrkadlách. Ak vodič zapne smerové svetlá na zmenu jazdného pruhu a v mŕtvom uhle sa nachádza iné vozidlo, zaznie akustický výstražný signál.

  Systém monitorovania mŕtveho uhla (BSD)
 • Systém monitorovania mŕtveho uhla (RCTA)

  Pri cúvaní asistenčný systém Rear Cross Traffic Alert upozorňuje vodiča na vozidlá približujúce sa zboku.

  Systém monitorovania mŕtveho uhla (BSD)
JAZDITE S ĽAHKOSŤOU
So svojím elegantným a prehľadným interiérom, ako aj najmodernejšími asistenčnými systémami nový Hyundai i30 Kombi eliminuje stres pri každej jazde.
 • Cúvacia kamera

  Po zaradení spiatočky sa aktivuje cúvacia kamera, ktorej obraz sa prenáša na monitor systému infotainmentu. Dynamické vodiace čiary uľahčujú orientáciu v priestore pri cúvaní.

  Predné a zadné parkovacie senzory
 • Elektrická parkovacia brzda

  Spínač ovládania elektrickej parkovacej brzdy zaberá oveľa menej miesta ako konvenčná páka. Funkcia Auto Hold automaticky udržiava brzdný tlak, keď bolo vozidlo úplne zabrzdené, čím zabraňuje aby sa vozidlo samovoľne pohybovalo dopredu alebo dozadu po uvoľnení brzdového pedála. Brzda sa potom automaticky uvoľní, keď vodič stlačí pedál akcelerátora.

  5-ročná záruka bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov
 • Zadné výduchy ventilácie

  V i30 Kombi majú pasažieri na zadných sedadlách k dispozícii vlastné výduchy na prívod teplého alebo schladeného vzduchu s reguláciou intenzity.

  Elektrická parkovacia brzda
 • Pamäť nastavenia sedadla vodiča

  Pamäť nastavenia elektricky ovládaného sedadla vodiča umožňuje uložiť dve polohy sedadla spolu s príslušným nastavením vonkajších spätných zrkadiel a s nastavenou intenzitou osvetlenia prístrojov. Stačí stlačiť gombík a systém automaticky nastaví jednotlivé prvky do predvolenej polohy pre Vodiča 1 alebo Vodiča 2.

  Navigačný systém
 
Vyhradenie práva na zmeny
Všetky informácie na stránke sú dočasné, podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia a slúžia len na účely predbežného oznámenia. Možné odchýlky v zobrazení farieb vozidla sú spôsobené obmedzeniami technológie grafického zobrazenia. Zobrazené produkty sa zhodujú s ponukou a s radom vybavenia pre európske trhy. Vozidlá zobrazené na stránke môžu byť vybavené dodatočným príplatkovým vybavením a na stránke nemusia byť uvedené všetky modelové verzie. Spoločnosť Hyundai Motor Czech s.r.o., org. zl. Slovakia si vyhradzuje právo na vykonanie zmien v špecifikáciách a v obsahu vybavenia bez predchádzajúceho upozornenia. Podrobnosti sa dozviete u predajcu vozidiel Hyundai a v cenníkoch.