Kombi, Fastback, Hatchback, N
Hyundai i30 vám ponúka všetko.

Štýl, výkon, priestor či inovatívne technológie? Každému záleží na niečom inom, no nám záleží na každom z vás – či vám v hrudi bije srdce pretekára, máte veľkú rodinu alebo radi pútate pohľady. Samozrejmosťou je vždy bezpečnosť, najmodernejšia konektivita a naša 5-ročná záruka bez obmedzenia kilometrov.

Hyundai i30 hatchback

Hyundai i30 hatchback

Auto presne pre vás. Aj pre vás. A aj pre vás – svojím charakteristickým nadčasovým dizajnom, zvýšenou aktívnou bezpečnosťou a najmodernejšou konektivitou vyhovuje jednoducho každému.

Hyundai i30 kombi

Hyundai i30 kombi

Vy sa doň ľahko zbalíte na dovolenku, on vás zasa zbalí ohromujúcou variabilnosťou a zvýšenou aktívnou bezpečnosťou. Doprajte to najlepšie tým, na ktorých vám najviac záleží – svojej rodine.

Hyundai i30 fastback

Hyundai i30 fastback

Na to, aby ste urobili štýlový dojem, nemusíte teraz ani vystúpiť z auta. Prvé päťdverové kupé v segmente s jedinečným elegantným dizajnom ho hravo urobí za vás.

Hyundai i30N

Hyundai i30N

Pripraviť sa, pozor… N! Takto sa môže začínať vaša každodenná cesta do práce. Ak chcete aj vy zmeniť bežnú cestu na pretekársku trať, s Nkom si sadnete naozaj rýchlo.

Limitovaná Edícia GO!

Špeciálna edícia Go! prichádza s unikátnou farbou Champion Blue, unikátnymi dizajnovými doplnkami a výhodným balíkom výbavy.

Hyundai i30 Edícia GO!
Hyundai i30 Edícia GO!

16” disky z ľahkých zliatín

Hyundai i30 Edícia GO!

Vyhrievané predné sedadlá

Hyundai i30 Edícia GO!

Vonkajšie spätné zrkadlá lakované v čiernej farbe

Hyundai i30 Edícia GO!

Dizajnový predný narazník

Spoznajte modely i30 naživo.
Rezervujte si nezáväznú testovaciu jazdu.

  • Vyberte si model
  • >
  • Zvoľte si predajcu, čas a termín
  • >
  • Vyplňte vaše kontaktné údaje
  •  
Zaslaním žiadosti potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) so zásadami spracúvania osobných údajov

Údaje označené * sú povinné
Vyhradenie práva na zmeny
Všetky informácie na stránke sú dočasné, podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia a slúžia len na účely predbežného oznámenia. Možné odchýlky v zobrazení farieb vozidla sú spôsobené obmedzeniami technológie grafického zobrazenia. Zobrazené produkty sa zhodujú s ponukou a s radom vybavenia pre európske trhy. Vozidlá zobrazené na stránke môžu byť vybavené dodatočným príplatkovým vybavením a na stránke nemusia byť uvedené všetky modelové verzie. Spoločnosť Hyundai Motor Czech s.r.o., org. zl. Slovakia si vyhradzuje právo na vykonanie zmien v špecifikáciách a v obsahu vybavenia bez predchádzajúceho upozornenia. Podrobnosti sa dozviete u predajcu vozidiel Hyundai a v cenníkoch.